Plaża Paltan bar Banjole

# Plaża Paltan bar Banjole

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

Komentiraj ili nadogradi ovaj članak, napiši novi. Registracija nije neophodna
tekst
lokacija
Banjole
30.03.2017. 15:37 dodajeIvan

Nieco odizolowany od wsi i obiektów turystycznych plaży Paltan zapewni niezbędną ciszę i spokój. Oczywiście, jeśli szukasz wakacji bez dużego hałasu, tłumów i otaczające go wydarzenia, to plaża jest idealna dla ciebie. Jest on położony w miejscowości Banjole, ale na zewnątrz stref miejskich. Plaża jest kamienista, ze spokojnym i przyjemnym ciepłym morzu. Na plaży trzeba ławę, aw niektórych miejscach i sosny pracuje doskonały naturalny odcień. Odwiedź naszą plażę, zwłaszcza jeśli należą do wspomnianej grupy - którzy kochają ciszę i spokój. Tu nie będzie przeszkadzać wielki tłum, lub przejście dużej liczby osób. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku ty zaslužili.Paltana Stajnia znajduje się również bar Paltan gdzie można odświeżyć się w barze w godzinach wieczornych odbywają się różnorodne rozrywki.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Nadogradi ovaj zapis

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala