Plaża trzech braci w Dubrowniku

# Plaża trzech braci w Dubrowniku

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentiraj ili nadogradi ovaj članak, napiši novi. Registracija nije neophodna
tekst
lokacija
Dubrovnik
14.03.2017. 12:33 dodajeIvan

Plaża Three Brothers znajduje się u stóp wschodnich skał obok Dubrownika. Jest bardzo atrakcyjny, ale nadal słabo odwiedzany. Jest plaża na tragiczne wydarzenie, które wydarzyło się pod skałami. Jak mówi historia "podczas sztormu wielkie fale niosły łódź, w której znajdowali się trzej bracia. Łódź została rozbita przez skały i zmarli bracia. " Plaża znajduje się około 10 kilometrów na północny zachód od Dubrownika, między miastami Vrbica i Štikovica. Jest to wyjątkowa plaża, ponieważ można do niej dotrzeć tylko z morza, co oznacza, że spokój i cisza są tu prawie zagwarantowane. Jeśli masz łódź, mniejszy jacht lub jakąś inną łódź, przyjedź i ciesz się samotnością, czystym żwirem i pięknym błękitnym morzem

Rekomendacja: plaża Lapad Dubrovnik.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Nadogradi ovaj zapis

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala