Plaża Sjekirica - Brsečine

# Plaża Sjekirica - Brsečine

Južna dalmacija

Brsečine

Pošalji svoj sadržaj

Komentiraj ili nadogradi ovaj članak, napiši novi. Registracija nije neophodna
tekst
lokacija
Brsečine
15.03.2017. 09:52 dodajeIvan

Beach Seahorse Mama wszystkich, którzy przejeżdżają przez drogę krajową D8 - znaną jako autostrada adriatycka. Mimo to trudno jest dostać się na tę plażę poza kontynentem. Jest popularny, ale najczęściej odwiedzany jest przez morze, z pomocą różnych łodzi i małych jachtów. Żeglarze lubią tu przyjeżdżać, a jak nie, kiedy czeka na nich takie piękne miejsce nad morzem. Ta plaża jest skalista i prawie na wyspie. Mianowicie, w kontakcie z lądem, ze względu na płyciznę, plaża jest faktycznie oddzielona od brzegu, ale wciąż można do niej dotrzeć pieszo, bez konieczności połykania. Dlatego też jest wyjątkowy, aby część jego entuzjazmu docierała do niego przez gęste niziny wybrzeża, aby cieszyć się ciepłymi skałami zajętymi w czystym morzu.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Nadogradi ovaj zapis

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala