Obóz letniskowy Veli Jože Savudrija

# Obóz letniskowy Veli Jože Savudrija

Istra

Savudrija

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Savudrija
18.03.2017. 09:40 dodajeIvan

Na samym szczycie półwyspu Istrii, nad Umag, leży plaża Veli Jože. Jest bardzo popularny i oczywiście dobrze urządzony. Plaża szczyci się czystym morzem i skalistym wodospadem. W kluczowych miejscach dostęp jest ułożony w taki sposób, że wpłynięcie na morze jest łatwiejsze. Wokół plaży są popularne, luksusowo urządzone bary, aw morzu dostępny jest park wodny. Dorośli i dzieci będą tutaj dobrze przygotowane. Plaża jest odpowiednia dla wszystkich, od młodszych par do rodzin z dziećmi. W niewielkiej odległości od plaży znajduje się autostrada o tej samej nazwie, skąd pochodzi największa liczba gości na plaży. Przyjdź i ty, następnego lata, aby cieszyć się i odpocząć na tej części naszego wybrzeża. Czekamy na Twój przyjazd. Upewnimy się, że Państwa wakacje są przeprowadzane w najlepszy możliwy sposób.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala