Bijela uvala obóz plaża Funtana - Poreč

# Bijela uvala obóz plaża Funtana - Poreč

Istra

Funtana

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Funtana
22.03.2017. 10:40 dodajeIvan

Jak sama nazwa sugerują, plaża znajduje się w zatoce, w Funtana. Plaża składa się z dużych otoczaków, trawiastym obszarze za drzewami i cienia, który działa. Wzdłuż plaży i wokół plaży znajdują się liczne obiekty turystyczne. Możemy wspomnieć pobliski kemping i domki, w których można wynająć swoje miejsce na noc. Plaża jest dobrze wyposażona, więc będziemy określać prysznice i szatnie. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a także liczne bary i restauracje. Strefa Basen jest zaznaczone, morze jest łatwo podchodzić ale jest to miejsce dla wszystkich. Odwiedź nas i pozwól sobie. Postaramy się, aby Twoje wakacje idzie jak redu.Kamp White Bay PorečKamp White Bay usytuowany jest pomiędzy Funtana i morza na samej plaży - na zatokę i jest uważany za jednego z najlepszych obozów w Istrii mówimy o wielu nagród. Obóz jest specyficzny, że ma nawet 4 baseny i tam jest inny bogaty kuchnia, sport i zajęcia animacyjne dla wszystkich gości. Jego pojemność wynosi 6000 osób na powierzchni 450 000 m2. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala