Plaża Polidor w Vrsar

# Plaża Polidor w Vrsar

Istra

Vrsar

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vrsar
22.03.2017. 15:09 dodajeIvan

Ta piękna plaża znajduje się pomiędzy Funtana i Vrsar. Jeśli spojrzysz na zdjęcia, możesz łatwo wywnioskować, co mamy na myśli. Plaża Polidor jest jedną z najpiękniejszych na Adriatyku, a na pewno najpiękniejszą plażą w tej części naszego wybrzeża. W pobliżu znajduje się plaża Bijela Uvala Funtana. Jest dobrze urządzony i bardzo dobrze wyposażony. Nasza plaża przypomina tropikalne krajobrazy i plaże, które widać tylko w telewizji. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, gdzie wybrać się na wakacje, oto zaproszenia. Nie potrzebujemy specjalnych pozdrowień, aby zobaczyć piękno naszej plaży. Zdjęcia, które umieściliśmy w tym artykule, są dla ciebie najlepsze. Oprócz plaży, parasola i czystego morza, DJ dba o twoją muzykę każdego dnia. W pobliżu znajdują się także restauracje i bary na plaży. Oferta jest fenomenalna i oryginalna. Gdzie jeszcze masz zakotwiczony ponton w dnie morskim? Wynajmij jeden i wydostań się z tłumu. Odwiedź nas w przyszłym sezonie. Rekomendacja: Plaża Polidor Vrsar.

Nag: Polidor Beach Bar, CAMPING WHITE UVAL, CAMPING PUNTICA, Istra Sunny Camping 2 *


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala