Rajska plaża dla dzieci - Sukosan Chorwacja

# Rajska plaża dla dzieci - Sukosan Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Sukošan

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Sukošan
25.01.2017. 10:24 dodajeIvan

Ta plaża jest najsłynniejszą plażą w Sukosan. Jeśli spojrzysz na nasze zdjęcia, łatwo jest dowiedzieć się, dlaczego tak jest. Rajska plaża dla dzieci dosłownie obfituje w treści dla dzieci, ale także dla dorosłych. Duża liczba placówek gastronomicznych zapewnia najwyższą jakość usług i miejsce, z którego, pijąc drinka, można obserwować dzieci bawiące się w wodzie. Są krokwie dziecięce, różne nadmuchiwane rekwizyty i inne gry wodne, które zajmą ich, gdy będziesz się nimi cieszyć i nie martw się, że będą się nudzić. Ta plaża jest słusznie tak nazywana, aby dodać, że Raj jest rajem dla rodziców i rodziców. Jeśli przyjeżdżasz do rodziny i chcesz spędzić niezapomniane chwile ze swoim partnerem i dziećmi, ta plaża Ci to zapewni. Czyste morze, żwir i słoneczne niebo to przepis na niezapomniane chwile nad morzem. Inne rekwizyty i treści dla dzieci to tylko dodatkowe ciasto na torcie. Wszyscy, którzy uwielbiają fotografować i pozować przed obiektywami, będą zachwyceni, ponieważ plaża Paradise Paradise oferuje wiele miejsc do spędzenia chwil odpoczynku. Pokaż swoje zdjęcia, a twoi przyjaciele będą zazdrośni. Już w przyszłym sezonie wszyscy chcą Sukosan, na plaży Raj dla dzieci. 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala