Plaża Zrće - Novalja - Pag zdjęcia

# Plaża Zrće - Novalja - Pag zdjęcia

Sjeverna dalmacija

Novalja (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Najsłynniejsza plaża na wyspie Pag, plaża Zrće, jest jedną z najbardziej znanych chorwackich plaż w ogóle. Plaża znajduje się na dużej zatoce Zrce, 4 km od centrum Novalji i jest najpopularniejszym miejscem na świecie. Plaża jest żwirowa, z pięknym widokiem na morze i towarzyszy jej mnóstwo treści, szczególnie dla młodych gości. Całodzienne imprezy, nocne sceny i gościnni muzycy z całego świata to połączenie dla młodszej publiczności, która lubi głośny rytm muzyki techno. Plaża ma kilka klubów, co oznacza, że ​​nie zabraknie tańca z muzyką. Istnieje wiele koktajli, przekąsek i lokalnych i importowanych piw. Oczywiście dostępne są również orzeźwiające napoje bezalkoholowe, a także niektóre zajęcia sportowe do opalania w ciągu dnia. Jeśli jesteś wystarczająco odważny, możesz spróbować skoków na bungee na tej plaży. Plaża Zrće stała się symbolem dobrej wycieczki po chorwackim wybrzeżu. To ulubione miejsce dla młodych ludzi i wszystkich, którzy to czują. Jeśli myślisz o cieszeniu się ciszą i spokojem, Zrće jest lepiej. Działa tutaj 24 godziny na dobę, nie przerywając głośnej muzyki wszystkich gatunków.  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala