Plaża Planjka Novalja Pag

# Plaża Planjka Novalja Pag

Sjeverna dalmacija

Novalja (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Novalja
31.01.2017. 09:40 dodajeIvan

Planjka to przestronna plaża położona na północny zachód od Novalji. Jest pokryty drobnym, drobnym piaskiem, słoneczny i ma płytką wodę morską. To świetnie nadaje się do gier wodnych lub siatkówki plażowej. Balsamy są dobrym wyborem dla rodzin, zwłaszcza tych z małymi dziećmi. Liczne obiekty gastronomiczne usytuowane są wzdłuż plaży. Odświeżenie ulubionym napojem lub korzystanie z ulubionego posiłku jest dostępne dla każdego. Dla zabawy dla dzieci i całodniowych rozrywek masz wiele akcesoriów plażowych, jak również sportowych treści rekreacyjnych, które idą za plażą. Mamy nadzieję, że przyjdziesz i rozkoszuj się tą piękną plażą na wyspie Pag. Podsumowując, latem Planjka od latem 2004 roku ma Błękitną Flagę. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala