Plaża Puntizela Pula - Pula

# Plaża Puntizela Pula - Pula

Istra

Fažana

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Fažana
29.03.2017. 10:16 dodajeIvan

W pobliżu miejscowości Štinjan, naprzeciwko wyspy Kotež to popularna plaża Puntizela. To nie jest nasza plaża popularny bez powodu. Bardzo ładnie urządzone, przestronne i dobrze wyposażone. Będziemy pochwalić rampę dla wózkowiczów, prysznicami i szatniami. Oprócz wyżej wymienionych, są wyniosłe domy dla ratowników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo zawodników. Plaża jest kamienista z kilku betonowych, pięknie zagospodarowany taras. Są też ławki, siedzi i korzystających z widoku w kierunku morza i zwiedzanie sylwetki wymienionych wysp Kotež. Plaża ciągnie się promenada i na plaży trzeba kawiarnię z doskonałych napojów. W mieliznach park wodny dla dzieci, gdzie mogą grać i dorosłych. Oferta jest naprawdę na najwyższym poziomie, a my zapraszamy do przyjść i cieszyć się. Na plaży nie ma cienia, ale zaraz za plaży jest zielone na podszewce, które rosną duże drzewa sosnowe. Jest wystarczająco dużo cienia dla wszystkich. Mimo że plaża jest bardzo popularne, zatłoczone poniżej nie tak dużo, że nie ma miejsca dla ciebie. Zaproszenie otrzymaniu, czekamy na Ciebie.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala