Plaża Dalmacja - Privlaka

# Plaża Dalmacja - Privlaka

Sjeverna dalmacija

Privlaka

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Privlaka
10.02.2017. 22:42 dodajeIvan

Plaża Dalmacja znajduje się w miejscowości Privlaka z obozem nazwanym od plaży. Obóz Samów jest ukryty w bezpośrednim sąsiedztwie, w cieniu gęstych lasów sosnowych. Plaża jest słoneczna, ładnie urządzona i wykonana z piasku, który jest częściowo zarośnięty drobnymi chwastami. Części plaży są odgrodzone od obozu, ale plaża jest otwarta dla wszystkich odwiedzających. Oprócz gości obozu plaża jest odwiedzana przez kąpiących się z innych części kraju. W pobliżu znajduje się Bar Lueg - świetne miejsce na orzeźwiającego drinka. Mol, który z jednej strony chroni pływaków, często jest wypełniony małymi łodziami rybackimi. Jeśli masz szczęście, kto wie - możesz być świadkiem naprawdę dużego połowu. Czekamy na Wasze przybycie, ciesząc się plażą i przyjemnymi letnimi wakacjami.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala