Uvala Runke Premantura

# Uvala Runke Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Ukryty w zatoce, w północnej części Premantury, plaża Runke była osłonięta. W zatoce o tej samej nazwie znajduje się plaża, która charakteryzuje się skalistym brzegiem i zielenią igliwia. Obóz w pobliżu plaży jest bardzo popularny. Goście z całego świata przyjeżdżają do nas, aby zaparkować samochód w cieniu i cieszyć się czystym i bardzo cichym morzem. Wspomnieliśmy o kamienistej plaży, ale musimy podkreślić, że nadal jest łatwo chodzić i jest dostępna dla wszystkich. Umieszczone skały, które zanurzają się w morzu, doskonale nadają się do opalania w ciągu dnia i okazjonalnego kąpieli. W pobliżu znajdują się zatoczki Guvnina i Tašalera. Duże zielone korony dadzą ci naturalny odcień i przyjemny zapach rozpoznawalny w strefie przybrzeżnej. Nasze jachty przybywają do naszej zatoki i robią ogólne wrażenie naszych jachtów. Odwiedź nas, zrelaksuj się i zrelaksuj. Ciesz się naszą plażą i rób wspaniałe zdjęcia z wakacji. Czekamy na ciebie.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala