Plaża Čaklje - Podgora Chorwacja

# Plaża Čaklje - Podgora Chorwacja

Srednja dalmacija

Podgora

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Podgora
01.03.2017. 13:34 dodajeIvan

Plaża Čaklje ciągnie się przez zatokę i udaje się do małego portu. Jest długi i może być odbierany przez dużą liczbę gości. Plaża znajduje się w samej wsi i jest bardzo bogata w swoją ofertę. Oprócz plaży, oprócz prywatnego zakwaterowania, masz wiele kawiarni i restauracji. Tutaj nie zabraknie napojów i jedzenia, a do dyspozycji jest żwirowa plaża i Morze Adriatyckie. Z tyłu plaży jest ukryta betonowa ściana, która jest znów pokryta zielenią i ukrywająca gości od plaży przechodniów. Masz więc prywatny teren do opalania się i jesteś chroniony przed przechodniami poza plażą. Morze jest bardzo spokojne, płytkie do jednego metra od brzegu, a następnie są już głębokości do przyjemnego pływania. Plaża zdobi również różne kolory parasoli przeciwsłonecznych, a ich liczba jest na korzyść naszej plaży. Bądź jednym z naszych zadowolonych gości.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala