Plaża Prižinja

# Plaża Prižinja

Istra

Rabac

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Rabac
07.04.2017. 08:09 dodajeIvan

W małej zatoczce nad wioską Rabac, obok Promenady, znajduje się plaża o tej samej nazwie. Plaża Prižinja znajduje się w naturalnym środowisku, pomiędzy skałami i zielonymi gałęziami. Jest żwirowa i bardzo piękna. Plaża jest bardzo popularna, bardzo dobrze odwiedzana, co widać na zdjęciach, które ustawiliśmy. Zejdziesz do głównej części betonowymi schodami, a kiedy dotrzesz na plażę, pozostaniesz tam do końca dnia. Zalecenie: Girandella Beach Rabac. Dobrze wyposażony, aby cieszyć się i czerpać pełne korzyści ze słońca. Plaża rozpryskuje czyste i przyjemnie ciepłe morze. Kolory morza są kryształowe, w różnych odcieniach niebieskiego i zielonego, w zależności od siły słońca. Ma plażę i trochę cienia, ale główna rozciągnięta część jest przeważnie pod słońcem. Weź parasol słoneczny, jeśli go masz, w połączeniu z filtrem przeciwsłonecznym, który jest obowiązkowy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala