Cove Krivica Veli Lošinj

# Cove Krivica Veli Lošinj

Kvarner

Veli Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Zatoka Krivica jest ukryta na zachodnim wybrzeżu wyspy Losinj. Do tego miejsca można dotrzeć pieszo lub rowerem Velog Lošnja. W rzeczywistości wielu entuzjastów po prostu robi to i zabawę, a kończąc dzień. Szlak macadamowy prowadzi do plaży, ułożonej na powyższe zajęcia. Pozostali goście są jednak nieco bardziej liczni, od morza w łodziach. Ta zatoka jest odwiedzana przez wielu żeglarzy, korzystających z zacisznej części Morza Adriatyckiego. Chroniony przez kontynent z trzech stron, morze tutaj jest bardzo spokojne, czyste i wygodne ciepłe. Cała scena znajduje się w naturalnym środowisku, które żeglarze kochają. Wakacje i pływanie w zatoce to szczególne uczucie, niezależnie od tego, czy jesteś sam lub wśród kilkunastu innych zakotwiczonych jachtów. Wybrzeże jest skaliste, pokryte sosnowymi lasami i tylko starym i opuszczonym obiektem. Świetnie jest robić dobre zdjęcia i cieszyć się galamą i wielkim przejściem innych ludzi. Zapraszamy wszystkich najbliższych tu jachtów, ale oczywiście gości z Veliki Lošinj, którzy są gotowi do miłośników sportu. Kolarstwo górskie przez naszą zatoczkę jest rodzajem wyzwania i stało się atrakcją turystyczną na tej wyspie. Jeśli przyjeżdżasz na wakacje z rowerem na samochodzie, opuść go, sprawdź sprzęgło i idź do mety. Zostaniesz przywitany przez zatyczkę do oddychania.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala