Plaża Punta Rata w Breli w Chorwacji

# Plaża Punta Rata w Breli w Chorwacji

Srednja dalmacija

Brela

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Brela
25.08.2017. 10:34 dodajeIvan

Plaża Punta Rata jest jedną z najpiękniejszych na świecie i na pewno należy do najbardziej znanych plaż. To wystarczająca ilość powodów, aby odwiedzić tę plażę przy pierwszej okazji.
Jeśli zdecydowałeś się przyjechać do małego miasteczka Brela, trochę na północ od Makarskiej, na pewno przyjdź na tę plażę, aby zobaczyć z pierwszej ręki, jaką plażę piszemy.

Wiele światowych portali ustawia tę plażę i umieszcza ją na liście najpiękniejszych plaż na świecie. Więc to nie jest tylko nasze, być może subiektywne myślenie, ale jest to sprawa światowa.

Beach Punta Rata BrelaCo powiesz o plaży Punta Rata?Punta War została znaleziona na liście 10 najpiękniejszych plaż na świecie. Na tej liście nasza plaża została umieszczona przez popularny na całym świecie amerykański magazyn Forbes. Oprócz tego, że jest jednym z dziesięciu najpiękniejszych plaż na świecie, ten sam magazyn ozdobił naszą plażę tytułem najpiękniejszej plaży w Europie.

Kamienista plaża o krystalicznie czystych kolorach morza znajduje się w chronionym obszarze z sosnowym szczytem.Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Punta Rat znajdował się na liście wśród popularnych plaż na świecie w Copacabana, St. Tropez, Costa del Sol i egzotyczne plaże odległych Malediwów, a następnie tytuł, który z pewnością zasługuje na uwagę.

Amerykański portal Huffington Post ogłosił miejsce docelowe Breli w 2014 roku. We fragmencie tekstu pisanego autor tego artykułu zasugerował po prostu, aby wszyscy wskoczyli do samolotu tak szybko, jak to możliwe i najpierw odwiedzili Chorwację.

brela

Punta Rata Beach jest zdobywcą wielu nagród w ChorwacjiPo zachodniej stronie plaży znajduje się Kamen Brela. To dziś symbol tego miejsca, a najczęstszym motywem są pocztówki z Breli i Chorwacji. Skała pokryta jest sosnami, które są dumnie podniesione, pokazując ich piękno, ale także siłę, moc i bunt, które wyrastają z samego kamienia.

Brela to miejsce, w którym naturalne piękno i działalność człowieka żyjącego na tym terenie są bardzo dobrze dopasowane. Szczególną uwagę przywiązuje się do zachowania przyrody. Dzisiejszy sukces jest spektakularny, a najbardziej dumni muszą być mieszkańcy Breli, którzy codziennie dbają o swoje środowisko.

Ta część Breli należy do obszaru chronionegoPlaża Punta Rata jest kamienista. Otoczone pięknymi sosnami morze jest zawsze krystalicznie czyste. Plaża jest wyróżniona Błękitną Flagą, która jest symbolem jakości treści i jakości morza. Jest rozpoznawalny dzięki unikalnemu, naturalnie stworzonemu detalowi - linom wznoszącym się z morza.

Poza pięknem przyrody na plaży jest dobra oferta rozrywkowa, a także możliwość orzeźwienia i odpoczynku na jednym z pobliskich tarasów.

Na plaży można wypożyczyć sprzęt sportowy, a najczęściej jest siatkówka plażowa, tenis, mini piłka nożna, parasailing, przejażdżki bananowe i inne mniej uprzywilejowane imprezy sportowe. Podczas wielkich gorących przekąsek można znaleźć w wielu kawiarniach i restauracjach wyjątkową ofertę. Dla całodziennego spokoju i radości pod silnym słońcem najlepiej byłoby wynająć opalanie i cieszyć się nim. Jeśli nie chcesz pozostać pod parasolem, przejdź kilka kroków do cienia pobliskich lasów sosnowych.

Miejsca w pobliżu: Mačíć Caffe Bar (50 m), Restauracja Punta Rata (100 m), Bluesun Hotel Maestral *** (200 m), Bluesun Hotel Marina (200 m)

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala