Plaża miejska Crikvenica Chorwacja

# Plaża miejska Crikvenica Chorwacja

Kvarner

Crikvenica

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Bardzo piękna i bardzo długa żwirowa plaża z drzewami, która ma niebieską flagę, idealna dla małych dzieci i rodzin. W tle plaży znajduje się duża liczba sosen, które zapewniają cień na jednej części plaży. Bogate w udogodnienia, są place zabaw dla dzieci, przebieralnie, leżaki i parasole, zjeżdżalnie i różne obiekty gastronomiczne. Usługi bezpieczeństwa dla pływaków są obsługiwane przez służbę ratowniczą. Przy dużej liczbie pojazdów znajduje się parking przy plaży. Na plaży znajduje się czysty, dobrze utrzymany i dobrze wyposażony węzeł sanitarny, otoczony płotem, a wejście do niego jest płatne. Opłata za wstęp wynosi 15 HRK dla dorosłych i 8 HRK dla dzieci do 15 lat. Po godzinie 17 wejście na plażę jest bezpłatne. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala