Plaże Ubok i Jelenscica Brseč

# Plaże Ubok i Jelenscica Brseč

Kvarner

Mošćenička Draga

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Uboka i Jelenšćica to dwie plaże w zatoce między Brsec i Mošćenička Draga. Plaże to rzeczywiście małe, kamieniste zatoczki otoczone skałami i zielenią. Wiele z tych dwóch plaż powie, że są jednymi z najlepszych plaż w Istrii i Kvarnerze. Do plaży można dojechać pieszo w drodze, gdy wysiąść z Rijeki - Pula, a druga opcją jest łodzią. Plaża Brseč jak dotrzeć do Klančec, Ubok i Jelenšćica Zobacz lokalizację plaży Ubok na mapie, tuż obok niej jest zatoka Jelenšćica. Jedną z popularnych zatoczek w Brsec jest plaża - zatoka Klancac, która jest uważana za jedną z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem. Z trzech stron otoczony skałami, na podłodze białe żwirowe pływające lodowce zanurzone w krystalicznie czystym morzu zielonym. Do plaży można dojść pieszo przez las, jeśli zejdzie się z drogi lub łodzi. Zobacz lokalizację plaży na mapie.

Czyste wody, niewielu turystów ze względu na bardziej dostępne, w tle cieniu lasów są cechy plaży. Silny dostęp sprawia, że plaże są mniej dostępne. Opuszczanie / wspinanie wymaga mocnego obuwia i zajmuje około 5 minut. Parking jest dostępny tylko przy głównej drodze.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala