Rajska plaža Lopar Rab

# Rajska plaža Lopar Rab

Kvarner

Lopar (otok Rab)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Fenomenalny plaża jest wyjątkowy ze względu na jego kolorze piaskowym i ich wygląd z ogromnym płytkie i wiele różnych obiektów przy plaży dla dzieci i dorosłych. Piaszczysta plaża jako plac zabaw dla dzieci i kąpiel w saniach. Beztroskie wakacje dla rodziców, podczas gdy dzieci są zaangażowane w zabawę w piasku i pływanie w płytkiej wodzie. Rajska plaża w najsłynniejszej i najpiękniejszej plaży Lopar na wyspie Rab, jeden z najbardziej znanych plaż na Adriatyku obali.Zbog swoje mielizny, może być łatwo ogrzewane, temperatura jest zawsze nieco wyższy. Ze względu na duże piaszczyste plaże na plaży bardzo popularna jest gra w siatkówkę plażową, której plaż nie brakuje na plaży. Poza zajęciami sportowymi istnieje duża liczba placówek gastronomicznych pracujących w lecie i udogodnienia do korzystania z plaży. Plaża jest popularna wśród CNN wśród 100 najlepszych plaż na świecie. Plaża ma niebieską flagę od 2003 roku. Urzekający widok Velebitu w oddali i mała wyspa Lukovac nadają tej plaży szczególny akcent. Piękna plaża, że ​​musimy stać się jednym z miejsc na liście do odwiedzenia, jeśli jesteś na Rabu.

Nedostatak Island: leżaki i parasol może być trochę zbyt drogie (£ 120), nie ma prysznic na plaži.

U W pobliżu znajduje się słynna plaża dla nudystów w Lopra Sahara, Stolac i Ciganka.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Rajska plaža na Rabu

Šljunčana plaža smještena je podno stjenovitih litica, opremljena suncobranima i raznolikim sadržajem za sve uzraste. Rajska plaža jedna je od ljepših na našem otoku, a svojim gostima nudi zabavne aktivnosti u vodi i izvan vode. Osim sunčanja i kupanja u moru, ovdje možete uživati u vratolomijama poput brze vožnje skuterom po vodi, spuštanja niz vodeni tobogan i još raznim drugim aktivnostima.

  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala