Wyspa Murter - Plaża Podvrške

# Wyspa Murter - Plaża Podvrške

Sjeverna dalmacija

Betina (otok Murter)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Betina
24.01.2017. 09:56 dodajeIvan

Inną plażą, którą wyspiarze mogą się pochwalić, jest plaża Podvrák. Chociaż wydaje się, że miejscowi Murter ukrywają ten klejnot i zachowują go dla siebie, z pewnością nie jest to prawda. Wszyscy goście są mile widziani, a wyspiarze próbują pokazać im swoje naturalne piękno w najlepszym świetle. Plaża wyróżnia się szczególnie białym piaskiem, który nadaje morzu lazurowy i krystalicznie czysty kolor. Morze, które nęka plażę, nie jest głębokie, co oznacza, że słabsi pływacy będą mogli w pełni się nim cieszyć, a także rodzice, którzy przyjeżdżają ze swoimi maluchami. Jeśli szukasz miejsca na relaks i uspokojenie, Submarine to plaża dla Ciebie. Uspokajające kolory, o których już wspominaliśmy, pracują nad wszystkimi, więc oni również znajdą swój spokój na mocno kamienistym gruncie. W końcu, aby zacząć - plaża znajduje się w południowej części wyspy i można do niej dotrzeć, podążając drogą przybrzeżną biegnącą przez obóz samochodowy. W pobliżu znajduje się plaża Slanica. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala