Plaża Pod Jasenovac - Wyspa Murter Chorwacja

# Plaża Pod Jasenovac - Wyspa Murter Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Betina (otok Murter)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Betina
24.01.2017. 12:07 dodajeIvan

Pod Jasenovac znajduje się kolejna zatoka w południowej części wyspy Murter. Jeśli jesteś blisko, idź i zobacz piękno tej plaży. Jest wyjątkowy ze względu na ulgę, ponieważ plaża znajduje się tuż przed stromym zejściem do morza, co przyczynia się do poczucia intymności w tej małej zatoce. Niedokończony teren, jeśli tak zwany, daje poczucie intymności i niezbędnego odpoczynku w ciszy i spokoju. Ludzie, którzy lubią wstawać wcześnie, iść na plażę i być pierwsi nad morzem, z pewnością docenią tę naturalną zatokę. Obserwujący pływak będzie miał okazję trochę oderwać się, a później goście będą zadowoleni ze skał i wystarczająco dużo miejsca, aby się rozciągnąć i odpocząć. A ta plaża w pobliżu ma mniejszy obóz samochodowy i niezbędne zaplecze gastronomiczne. Nie przegapisz tego. Zawsze możesz znaleźć firmę na pobliskim kempingu, a kiedy jesteś na plaży - stoły na świeżym powietrzu są najlepszym wyborem na drinki, które napędzają pragnienie. Korzystając z pobliskiego zakładu gastronomicznego, można zobaczyć Park Narodowy Kornati. Zalecenie: Plaża Poderje Murter.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala