Plaża Beritnica Pag

# Plaża Beritnica Pag

Sjeverna dalmacija

Metajna (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Ta plaża znajduje się na wyspie Pag, na południe od małej miejscowości Metajna. Jest to szczególne miejsce w naturalnie skomplikowanych skałach w płytkiej wodzie, świetnie nadających się do fotografowania lub po prostu podziw z brzegu. Zrób sobie przerwę w Beritnicy z piękną scenerią trzy-rockową. Ci, którzy mają mniejsze umiejętności, mogą wspiąć się do jednego z nich i zapamiętać niezapomniane chwile z wakacji letnich. W przeciwnym razie plaża jest otoczona skalistą scenerią, z mniejszą żwirową plażą. Nie ma naturalnego cienia, ani kawiarni (najbliżej plaży Ručica). Jeśli zdecydujesz się przyjechać do Beritnicy, weź ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą uniknąć tłumów i galerii. Również plaża jest doskonałym wyborem dla osób, które lubią adrenalinę i są gotowe na wyzwania, takie jak wspinaczka skałkowa w wodzie. Plażę Beritnice można dojść pieszo na piękną plażę Ručice, do której można dojechać samochodem. Uchwyt jest oddalony o około 1 km. Po Beritnicy jest jeszcze jedna piękna plaża, plaża Paška vrata. Jeśli jesteś na plaży Zrće, możesz udać się do Beritnicy przez imprezową łodzią, która jeździ latem każdego dnia.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Gost Lisa
Piękna plaża, dostępna tylko na piechotę, nie jest łatwa do osiągnięcia, ale jest tego warta. Ładne miejsce do zobaczenia

 
Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala