Plaża Ričina Nin Vrsi

# Plaża Ričina Nin Vrsi

Sjeverna dalmacija

Vrsi

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vrsi
09.02.2017. 22:19 dodajeIvan

Poza wioską, obok Vrs niedaleko Niny, plaża Ričiny była ukryta. W rzeczywistości Ričina jest miejscem dla wczasowiczów i prawdziwych miłośników przyrody. Mała zatoczka chroniła piaszczystą plażę, która na pierwszy rzut oka oczarowuje wszystkich. Plaża jest prawdziwie reprezentacyjna, zachowana w naturalnym splendorze, wzbogacona zaledwie kilkoma słonecznikami z liści palmowych. W sezonie na plaży można zobaczyć namioty, leżaki i wiele innych urządzeń kąpielowych. Na plaży można dojechać samochodem, a niektórzy goście są wdzięczni za żaglówki lub małe jachty. Każdy, kto lubi przyrodę, lubi tutaj. Jesteś ukryty przed ciekawskimi przechodniami. Plaża jest wykonana z drobnego piasku i żwiru. Tył jest zielony od niskiej trawy, a nieco dalej na skalistych wzgórzach. Scena z kamiennym klifem głaszcze liczne samochody w tle i kostiumy kąpielowe gości na plaży. 


Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala