Kožino Beach - Kozino Beach

# Kožino Beach - Kozino Beach

Sjeverna dalmacija

Kožino

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Kožino
13.02.2017. 10:41 dodajeIvan

Kožino to mała miejscowość położona nad Zadarem. W miejscowości znajduje się plaża o tej samej nazwie, przystosowana do pływania. Plaża jest w większości wybrukowana wieloma podejściami do morza. Oprócz łagodnych dróg wodnych w wielu miejscach budowano ściółki nadające się do skakania w wodzie, być może do łowienia ryb lub po prostu do opalania. Na plaży są umieszczone ławki, dla tych, którzy chcą dostać się wieczorem, aby cieszyć się widokiem na morze. Sunset to scena, która zachwyci wszystkich gości na plaży. Plaża Kožino nie ma naturalnego cienia. Osłony przeciwsłoneczne wymagają wyposażenia ochronnego oraz filtrów przeciwsłonecznych. Wzdłuż plaży znajduje się promenada, idealna na wieczorne spacery i łatwe wywiady.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala