Plaża Centinera Banjole Pula

# Plaża Centinera Banjole Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Pula
30.03.2017. 15:31 dodajeIvan

Bay Cintinera ponoszone przez tego samego nazwie plaży. Niektórzy nazywają Centinera, ale chodzi na tej samej plaży, jeden w Puli, z widokiem na wysepkę Frašker. Plaża jest szeroka, żwir i bardzo piękne. Popularny i coraz częściej odwiedzane rok po roku. To przyczyniło się do bogatego wyboru pobliskich restauracji i dużej liczbie noclegów dla turystów. Sama plaża jest żwirowa, z dużym betonowym molo w środku, trochę z tyłu są wysokie gałęzie drzew sosnowych. Jest mnóstwo cieniu, ale w przypadku, gdy nie znaleźli ulubione miejsce w cieniu, proponujemy zatrzymać się w kawiarni lub restauracji. Oferta jedzenia i picia była doskonała, a widok z tarasu będzie zrobić sobie przerwę i te najumornije. Morze jest płytkie wody park rozrywki - to idealne miejsce dla dzieci i młodych goste.Centinera HotelNa plaża jest tytułem hotelu. Hotel Centinera znajduje się 6 km na południe od Puli posiada 151 pokoje oraz kryty basen. Więcej informacji można znaleźć na centinera.com 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala