Ambrela Beach Pula Chorwacja

# Ambrela Beach Pula Chorwacja

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Amber Beach to jedna z najpopularniejszych plaż w Puli, położona w turystycznej miejscowości Verudela, po zachodniej stronie półwyspu i kontynuuje plażę Brioni. W pobliżu znajduje się popularna plaża Puljska Hajvajka. Od centrum Puli jest około 4 kilometrów. Plaża ma niebieską flagę dla czystości morza, schludności plaży i oferty. Ze względu na łagodne wejścia do morza, kamyki Ambrel są bardzo popularne wśród rodzin z dziećmi. Na plaży można wypożyczyć parasole i leżaki i uprawiać różne sporty i sporty adrenalinowe. Jeśli jesteś trochę daleko od centralnej części żwirowej plaży, możesz znaleźć cień w pobliskim lesie sosnowym, w tych częściach znajduje się kamienista plaża z mniejszymi plażami żwirowymi. Obiekty w okolicy: Ambrela Bistro & Beach Bar Verudela 5 (100 m), Zeppelin Beach & lounge bar Zlatne Stijene, Saccorgiana bay (200 m), restauracja Histria (200 m), kawiarnia E & D i restauracja (200 m)Plaża Ambrela Pula zdjęcia


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala