Plaża Kolovare Zadar

# Plaża Kolovare Zadar

Sjeverna dalmacija

Zadar

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Zadar
15.02.2017. 09:24 dodajeIvan

Plaża Kolovare jest miejską plażą i ciągnie się wzdłuż tej samej ulicy w Zadarze. Ze względu na bogatą historię miasta i fakt, że plaża znajduje się w centrum, obok starego miasta, wokół plaży znajduje się wiele starych budynków. Od strony północnej ta plaża jest pokryta starymi murami, ale idąc na południe, plaża wpasowuje się w jej naturalne otoczenie, a mały las zdobi w głębi lądu. W pobliżu tej plaży, pomiędzy barami Popaj i Portos znajduje się mała plaża Karma, a jeśli będziesz kontynuować promenadę Arbana przez 10 minut, dotrzesz do plaż Podbrig Arbanasi i Punta Bajlo. Czyste morze zachwyca tą plażą i pięknie zagospodarowaną linią brzegową. Jedna część plaży Kolovare jest żwirkowa, ale w większości jest to utwardzona plaża z wieloma błotnistymi dostępami do wody. Jest popularna wśród pływaków i zawsze dobrze wypełniona. Plaża jest wyposażona w prysznice, przebieralnie i podwyższone obserwatorki dla ratowników, którzy dbają o kąpiących się. Przy plaży znajduje się wiele kawiarni, klubów i restauracji. Nie przegapisz tego, a tutaj zapraszamy Cię do odwiedzenia Zadaru i tej pięknej plaży Zadaru.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Šljunčana plaža koja se nalazi ispred hotela Kolovare u Zadru, pored bolnice gdje se nalazi i parking na kojemu se parkiraju većina kupaća, jedna je od najpopularnijih plaža u gradu. Plaža se nalazi na šetnici koja spaja stari dio grada s naseljem Arbanasi. Na samoj plaži se nalazi velik broj ugostiteljskih objekata, jedan restoran, fast-food te desetak kafića.


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala