Plaża Punta Bajlo Zadar

# Plaża Punta Bajlo Zadar

Sjeverna dalmacija

Zadar

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Zadar
15.02.2017. 11:58 dodajeIvan

Plaża Punta Bajlo znajduje się na końcu najsłynniejszej promenady w Zadarze w osadzie Arbanasi, w pobliżu plaży Pod Brig. Niezależnie od tego, na którą stronę się natkniesz, ta plaża szczyci się wyjątkowym pięknem. Plaża jest szczególnie ozdobiona kamiennymi nasypami, latarniami morskimi i ruchem większych statków w oddali. Wszystko to sprawia, że ​​jest to wyjątkowe piękno pod względem morza. Ta plaża rozciąga się wzdłuż wybrzeża i znajduje się w strefie miejskiej, aby spodziewać się jej różnorodności. Po jednej stronie jest żwirowa, podczas gdy w innych miejscach jest betonowa lub wykonana z dużego kamienia. Każdy, kto chce przyjść, niech to zrobi. Nie rozczarujesz się. Plaża jest otwarta dla wszystkich gości, dla przyjemnego spotkania, opalania się lub kąpieli w czystym morzu. Zobacz zdjęcia, aby doświadczyć tylko niewielkiej części tego, co czeka na ciebie, kiedy przyjdziesz. Na plaży znajduje się kawiarnia Tequla Sunrise, wspaniałe miejsce na kawę z prawdopodobnie najpiękniejszym widokiem w Zadarze. Niedaleko tej plaży, jeśli weźmiesz promenadę Arbana, dojdziesz do plaży Kolovare.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala