Fields Beach Premantura

# Fields Beach Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Większe kamienie między skalistymi powierzchniach są doskonałym miejscem do spędzenia czasu w ciszy i spokoju. Więcej rozrzucone wzdłuż plaży Grunty orne jest czysty i przyjemnie ciepłe. Wejście do morza jest łatwe, i umieścić w środkowej części plaży. Te małe zwinne może znaleźć swoje miejsce na pobliskich skałach. Choć odległe, plaża Grunty orne jest dobrze uczestniczył, i przyszedł do wszystkich grup wiekowych. Za plaży jest zdominowany przez żywych zielonych igieł sosnowych, natomiast morze nadal kryształ zielony kolor, który bierze na niebieski odcień w zależności od głębokości morza. Plaża jest piękna i dlatego wielu woli. Blisko plaży nie mają luksusu w postaci restauracji, dlatego zalecamy plaży można się przygotowanym wcześniej. Jeśli przyjedziesz na wycieczkę, weź ze sobą wszystkie materiały. Całkowicie cieszyć się z dala od codziennego życia.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala