Plaża Mala Kolumbarica Premantura

# Plaża Mala Kolumbarica Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Little Bay Kolumbarica skalistym wybrzeżu, z jednym małym obszarze kamienistej plaży, na której imiennik. Morze jest czyste, ale również głęboko - nie na skoki z wysokich klifów. Jak również niektóre przyjść do pływania i opalania się na pełzanie powierzchnie skalne, chodź tu i ludzie, którzy potrzebują przygodę. Skoki ze skały stały się popularne na całym świecie, jednak i tu zbierają odważnych i wykwalifikowanych nurków. Wybrzeże i morze są idealne dla sportu, ale jeśli nie odważył się skoczyć sam, to warto przyjść i zobaczyć, jak robią inni. Na plaży nie ma luksusu w postaci usług gastronomicznych, dlatego dobrze jest przygotować przed wejściem na plażę. Jednak raz na pływanie i opalanie, ale masz ochoty na drinku, proponujemy odwiedzić bar znajdujący się w pobliżu.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala