Obóz Kamenjak Premantura Plaża

# Obóz Kamenjak Premantura Plaża

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Ta plaża jest całkowicie opisany przez jego nazwy - Kamenjak jest bardzo plaża w kamieniu, w szczególności kamiennych murów. Na plaży można dojechać samochodem, zostawić na wzgórze do plaży i dalej pieszo. Gdy dojdziesz do morza czeka Cię dużej powierzchni kamiennych i oczywiście ich nie dotykać. Chociaż byłoby nazwane plaża mogła stwierdzić, że nie jest to tylko niedrogie, jest idealny do opalania i pływania. Skaliste powierzchnie są płaskie i idealna twarz na dzień opalania. Nie wchodzi w obszar, gdzie skaliste Płytki łagodnie opadający zanurzony w morzu. Ta plaża jest otoczony przez naturę i wszystko, co jest w điru. Jeśli pochodzą dobrze wyposażone i zabrać ze sobą rzeczy, które mogą być potrzebne. Przez cały dzień, ciesząc się słońcem, że ważne jest, aby chronić siebie z filtrem przeciwsłonecznym, i powinno przynieść wystarczająco dużo wody i innych potrzeb. Jeśli jesteś na siłach, a nie szukasz luksusu w postaci barów i restauracji, ta plaża jest idealna dla ciebie. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala