Plaża Kava Slatine Ciovo

# Plaża Kava Slatine Ciovo

Srednja dalmacija

Čiovo (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Čiovo
18.02.2017. 12:00 dodajeIvan

Jedną z najpiękniejszych plaż na wyspie Ciovo jest plaża Kava. Znajduje się na drugim końcu, na wschodzie i wychodzi na miasto Split. Plaża znajduje się w niezamieszkanej części, oddzielonej i całkowicie otoczonej pięknem naturalnym. Obok plaży znajduje się tylko jeden bar dla osób, które potrzebują orzeźwiającego drinka. Kontrast kolorów na plaży to coś naprawdę zachwycającego. Plaże, które chronią plażę są częściowo pokryte zielenią, a kolorystyka połączona z żwirem daje pełny spektakl wizualny. Jeśli chcesz mieć dobre zdjęcia wakacyjne, masz wiele miejsc, aby zrobić wspaniałe zdjęcia na tej plaży. Twoi znajomi zazdroszczą Ci i będą życzyć, aby przyszli już na następny sezon letni. Ciesz się piękną plażą na wyspie Ciovo. Czekamy na Twój przyjazd. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala