Najpiękniejsze plaże na wyspie Ciovo w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Ciovo w Chorwacji

Srednja dalmacija

Čiovo (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Ciovo z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Najlepsze plaże na Ciovo - 20 najpiękniejszych plaż


Plaża Kava - Jedna z najpiękniejszych plaż na wyspie Ciovo to zdecydowanie plaża Kava. Znajduje się na drugim końcu, na wschodzie i wychodzi na miasto Split. Plaża znajduje się w niezamieszkanej części, oddzielona i całkowicie otoczona pięknem natury. Poza plażą jest tylko jeden bar, w którym można zakwaterować kąpiących się, którzy potrzebują orzeźwiającego drinka. Kontrast kolorów na plaży to coś naprawdę czarującego. Plaże chroniące plażę są częściowo pokryte zielenią, a kolor koloru połączony ze żwirem daje pełny wizualny spektakl.Plaže na otoku Čiovo najljepše

Duga Cove na wyspie Ciovo to samotna plaża - zatoka w pobliżu Okrug Gornji, odizolowana i odpowiednia dla tych, którzy chcą cieszyć się ciszą i spokojem. Jest on podkreślony krystalicznie czystym morskim turkusowym kolorem. Plaże w zatoce są zróżnicowane, od skalistych, piaszczystych i żwirowych. W zatoce nie ma tłumu ani zbyt wielu pływaków. Znajduje się w ustronnym miejscu i dlatego nadaje się do przyjemności i spokoju. Chociaż do plaży można dotrzeć drogą lądową, wielu przyjeżdża tu z łodziami.

Duga uvala Čiovo

Old Porat to jedna z najbardziej znanych plaż w Čiovo. Znajduje się w Okrug Donji, w pobliżu lokalnego małego portu. Dno żwiru w dnie morza daje żywe kolory, jak widać na zdjęciach. Sama plaża jest żwirkowa, pięknie zdobiona naturalnym cieniem. Róg wykonany jest z sosnowych gałęzi, które również dają wyjątkowy zapach w powietrzu. Obok plaży znajdują się lokalne kawiarnie i bary, gdzie można usiąść i cieszyć się widokiem.

Plaža Stari porat Čiovo

Zatoka Tatinje Čiovo - Wystarczy spojrzeć na tę zaciszną plażę. Plaża Tatinje znajduje się w naturalnej scenerii, w małej zatoczce chronionej przez skały, a kamyk w środku. Wejście do morza jest lekkie, a dno morskie jest wykonane z tego samego żwiru co sama plaża. Woda jest czysta, z pięknymi odcieniami niebiesko-zielonych odcieni. Ponad plażą korony z zielonymi igłami sprawiają, że cieniujesz.

Uvala Tatinje Čiovo

Plaża Vela Draga jest odizolowana i została urządzona w naturalnej atmosferze. Wykonany jest z kostki brukowej, żwiru i graniczy z kamieniami. Wokół plaży rosną sosny, ale na plaży nie ma zbyt wiele cienia. Jeśli zdecydowałeś się spędzić tutaj dzień, potrzebujesz kremu przeciwsłonecznego i, jeśli masz parasolkę przeciwsłoneczną. To dobra plaża dla wszystkich grup wiekowych, singli lub rodzin z dziećmi. Tutaj goście pochodzą z kwater prywatnych, z okolicznych osiedli, a także z innych odległych miejsc. Wszyscy są mile widziani i życzymy miłego i przyjemnego czasu.

Plaža Vela Draga Čiovo

Plaża Labaduša w Čiovo jest bardzo popularna i popularna wśród wielu. Znajduje się on w osadzie Okrug Gornji, obok tego samego autokempingu i jest wyposażony we wszystkie niezbędne treści. Oprócz kempingu, plaża otoczona jest kawiarniami i barami oraz restauracja z różnorodnymi posiłkami. Oferta jest wspaniała, a atmosfera i piękno plaży najlepiej ilustrują zdjęcia, które wspieramy.

Plaža kamp Labaduša Čiovo više slika


Mastrinka Čiovo - Jeśli przyjeżdżasz z lądu i jedziesz wzdłuż drogi Put sv. Krzyż, przy samym wejściu do wioski Mastrinka, spotka te piękne sceny nad morzem. Plaża, która urzeka przechodniów, znajduje się w małej zatoczce i jest pełna wdzięku do czystego żwiru i krystalicznie błękitnego morza. Możesz zobaczyć najpiękniejsze niebieskie odcienie na zdjęciach. Ta plaża jest jedną z najpiękniejszych na wyspie Ciovo i nigdy nie jest zbyt zatłoczona i będzie dla ciebie dobra na letnie wakacje. Jest on wykonany ze żwiru, znajduje się przy lokalnej drodze i częściowo słonecznie przez cały dzień.Mastrinka Čiovo plažaGuje Slatine Beach Arbanija Čiovo - Ta piękna żwirowa plaża znajduje się na wschodnim wybrzeżu Ciovo między Abania i Slatine. Plaża znajduje się przy Beach Bar Plaza, barze na plaży z pięknym widokiem na morze i przystępnymi cenami. Na południe od tej plaży znajdują się plaże Martinka i Porat.Plaža Arbanija Slatine CiovoSlatine Beach - W miejscowości Slatine na wyspie Ciovo leży ta sama nazwa, główna lokalna plaża. Jest pięknie urządzony, bardzo dobrze wyposażony i oczywiście - popularny wśród turystów. Plaża jest żwirkowa, z dobrym dostępem do morza i jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. W pobliżu znajduje się mały port, ale łódź nie przeszkadza gościom na plaży. Plaża znajduje się w centrum tego miejsca, co oznacza, że jedzenie i napoje są dostępne dla wszystkich.

Beach Slatine CiovoRožac Beach Okrug Gornji - Nad znaną Copacabaną znajduje się kolejna piękna plaża na Čiovo. To jest plaża Rožac, obok której znajduje się autokamp o tej samej nazwie. Plaża jest przestronna, wykonana z drobnego żwiru i słonecznie. W jednej części, gdzie znajduje się wspomniany kemping, plaża ma naturalny cień, ale poza obozem będzie potrzebna parasolka. Jeśli jesteś gościem autokempingu, możesz swobodnie dotrzeć na plażę bez specjalnych przygotowań i bagażu. Kiedy zrobi się zbyt ciepło, po prostu wróć i schron się w naturalnym cieniu.


Plaża Bočići jest jedną z największych, bardzo popularnych plaż na wyspie Ciovo, w pobliżu plaży Mavarštica. Plaża jest, jeśli spojrzymy na teren, o różnym składzie, dzięki czemu znajdzie miejsca dla wszystkich. Jest częściowo skalisty, z miejscami wybetonowanymi równinami słonecznymi i łatwiejszym dostępem do morza.

Plaža Bočići Okrug Gornji Čiovo

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala