Plaża Izbita Drašnice

# Plaża Izbita Drašnice

Srednja dalmacija

Drašnice

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Drašnice
02.03.2017. 08:47 dodajeIvan

Poniżej naszego portu na drodze Izbitac znajduje się plaża o tej samej nazwie. Podobnie jak plaża po drugiej stronie portu, a to jest w centrum kurortu. Plaża Izbitac jest piękna, wykonana ze żwiru i ma bardzo delikatny spadek w morzu. Plaża jest odpowiednia dla wszystkich pływaków, z tych, którzy są nieco lepsi, dla słabszych pływaków i dla dzieci. Na plaży nie ma cienia, więc dobrze jest zabrać ze sobą krem przeciwsłoneczny i parasol przeciwsłoneczny. Na długiej linii brzegowej, w kontakcie z morzem, piękne niebieskie odcienie są przepełnione. Widok na plażę jest świetny z relaksującym efektem. Plaża ma ogrodzony teren dla pływaków i kilka miejsc zbudowanych do skakania do wody. Przyjdź i baw się.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala