Porat Živogošće Beach

# Porat Živogošće Beach

Srednja dalmacija

Živogošće

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przy wejściu do Živogošće znajduje się plaża Porat. Plaża zaczyna się w niezamieszkanej części, rozciągając się prawie do centrum Živogošće. Oznacza to, że jest to częściowo dobre dla osób, które nie lubią tłumów, chcą ponurego i naturalnego środowiska, podczas gdy na drugim końcu plaży jest najlepsze dla ludzi, którzy nie mają nic przeciwko tłumom ani tańcom. Plaża jest wykonana z grubszego bruku, dobrze wyposażona i naturalnie piękna. Na plaży masz prysznice i przebieralnie. Jest również częścią kąpiących się w morzu, a przede wszystkim są obiektami w pobliżu plaży. Oferta dań i napojów jest fenomenalna, co goście rozpoznają i wracają co roku. Jeśli zdecydujesz się przyjechać, jesteśmy niemal pewni, że powtórzysz to w przyszłym sezonie.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala