Plaża i obóz Dole - Blato

# Plaża i obóz Dole - Blato

Srednja dalmacija

Živogošće

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Poza ośrodkiem jest doskonały obóz dla Dole. Część kempingu oczaruje wielu poszukiwaczy przygód, zwłaszcza z powodu naturalnego cienia i bliskości morza. Ponadto przed kempingiem jest plaża o tym samym imieniu, przestronna i bardzo czysta. Plaża rozkwita na przyjemnym, ciepłym morzu. Jest to plaża żwirowa z cieniem w niektórych miejscach. Koniec plaży jest otoczony przez naturalne skały, dając całkowicie naturalne wrażenie w tym miejscu. Nasi najczęściej odwiedzający to pary z dziećmi, lub przyjaciele, którzy przyjeżdżają, aby spędzić najpiękniejsze chwile na naszym wybrzeżu. Tutaj nie będziesz się nudzić. Przyjdź i baw się słońcem, podczas gdy dzieci bawią się na płytkich wodach. Jest to linia brzegowa i bardzo nadaje się dla każdego. Nawet słabsi pływacy tutaj mogą się z tego cieszyć. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala