Camp Beach Male Čiste Drvenik

# Camp Beach Male Čiste Drvenik

Srednja dalmacija

Drvenik

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Drvenik
02.03.2017. 15:16 dodajeIvan

Obóz w pobliżu wybrzeża ma piękną plażę, odwiedzaną wyłącznie przez gości obozu. Niektóre części mogą dotrzeć do morza lub innych mniejszych dróg w bezpośrednim sąsiedztwie, ale tak naprawdę jest to główna plaża w tym obozie. Zdjęcia najlepiej pokażą, jakie to piękne i czyste. Jesteśmy pewni, że goście tego obozu nigdzie nie ruszą się nigdzie. Oprócz plaży i morza znajduje się restauracja z doskonałym jedzeniem i napojami. Jeśli go nie potrzebujesz, wszystko, czego potrzebujesz podczas wakacji, znajduje się na kempingu. Plaża jest krokiem od pierwszego piętra, co oznacza bardzo blisko. Jest przestronny i nie będzie tłumów, nawet jeśli wszyscy goście obozu wychodzą w tym samym czasie. Zieleń dodaje piękna, podobnie jak ściany wyłożone kamieniem. Morze jest czyste, spokojne i wygodne ciepło. Właśnie to, czego potrzebujesz, aby pływać i orzeźwić się od letniego słońca.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala