Žukova Zatoka na wyspie Hvar Chorwacja

# Žukova Zatoka na wyspie Hvar Chorwacja

Srednja dalmacija

Stari Grad (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na wyspie Hvar, obok Rudiny, znajduje się plaża, która na pierwszy rzut oka wygrywa. Plaża Žukova fascynuje jej pięknem. Znajduje się w naturalnej scenerii, pomiędzy skalistymi głazami, z niewielką częścią żwirowego brzegu. Mimo to dostęp do morza jest łatwy, ponieważ skały są płaskie na płaskowyżu. Możesz się na nich opalać lub wskoczyć do wody. Są słoneczne, przez większość dnia, a następnie cieniu otaczającego lasu sosnowego. Jest to idealne miejsce do zabawy bez tłumów na plaży. Nie masz żadnych obiektów gastronomicznych ani treści, wszystko jest w naturze. Jeśli chcesz przyjść, dobrze wyposażyć i zabrać ze sobą rzeczy i jedzenie na całodniową wycieczkę. Widok na morze upiększy jachty i żaglówki zakotwiczone na płytkim miejscu Rekomendacja: plaża Pokonji Dol Hvar, plaża Dubov Dol Hvar. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala