Skala Beach Sveta Nedilja Hvar

# Skala Beach Sveta Nedilja Hvar

Srednja dalmacija

Sveta Nedilja (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża jest całkowicie w naturalnym otoczeniu. Wykonany jest z małego krzewu, który jest stłumiony przez fale Morza Adriatyckiego. Wokół plaży znajdują się duże kamienne bloki i skały oraz nieco dalej pionowa ściana, która dziś stała się światową atrakcją wspinaczki liną. Wielu kusi w tym sporcie, oczywiście, ci, którzy są wykwalifikowani i wiedzą, jak to zrobić. Jeśli przyjdziesz na tę plażę, spodoba ci się naturalne środowisko, samotność i dźwięki, które działają falami. Kiedy masz dużo opalania, wskocz do wody i ochłonąć. Skala Beach nie zawiera żadnych treści towarzyszących. Dlatego sugerujemy, aby zarejestrować się na wszystko, czego potrzebujesz przed przyjazdem. Zabierz ze sobą wodę, filtry słoneczne i coś do jedzenia. Przydałaby się także parasolka, ponieważ w pobliżu morza nie ma naturalnego cienia, nieopodal: zatoka Lučišće, plaża Lili, plaża Jagodina.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala