Ivan Dolac Plaże Hvar

# Ivan Dolac Plaże Hvar

Srednja dalmacija

Ivan Dolac (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaże w miejscu Ivan Dolac na wyspie Hvar znajdują się głównie pomiędzy naturalnymi skałami. Plaże żwirowe z łagodnym dostępem do morza, odpowiednie dla słabszych pływaków i zabawy dla dzieci na płyciznach. Morze jest spokojne, czyste i wygodne ciepło. Jedna część plaży jest cementowana i zdobiona kamieniem. Latem jednak najbardziej podkreślane są różne parasole przeciwsłoneczne, stroje kąpielowe i ręczniki. Ta plaża jest popularna i chętnie odwiedza. Stałymi gośćmi są w większości, ale każdego roku jesteśmy zaskoczeni i nowi. Plaża znajduje się w samej miejscowości, a mianowicie w prywatnym kompleksie hotelowym. W pobliżu znajduje się również restauracja oferująca pyszne posiłki. Mamy nadzieję, że przyjdziecie i spędzicie przyjemne chwile na naszej plaży.

Rekomendacja na Hvar: Plaża Zavala, Dubovica Hvar, Veliki Pokrivenik.Teraz: Restauracja Ivan Dolac, Vartal Café


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala