Zlatni Rat Beach, Bol na wyspie Brač obrazu

# Zlatni Rat Beach, Bol na wyspie Brač obrazu

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Ta plaża jest na pewno najbardziej znany na całej wyspie, a jednym z najbardziej znanych w Chorwacji. Zlatni Rat jest specjalnego, ale po jej figurze, szczególnie gdy patrzy się z powietrza. Jest znakiem towarowym firmy chorwackiej turystyki i major szczegółowo liczne broszury i kartki z życzeniami. Popularnym Oczywiście, i bardzo dobrze wyposażone. Plaża ma wszystko, czego potrzeba, aby mieć. Są szatnie, prysznice i harcerzy do ostrzegają ratowników, którzy dbają o bezpieczeństwo zawodników. W mieliznach parku wodnego - to idealne miejsce dla dzieci do zabawy, a na plaży znajdują się bary i kluby z najwyższej wybór rozrywki i napojów. Młodsi goście prowadzą do naszej plaży, lub liczbę osób dorosłych i par z dziećmi nie jest bez znaczenia. By tak rzec, wszyscy są mile widziani na naszej plaży. Jego postać, Złoty Róg, dobry będzie pomieścić wszystkich gości. Wykonana jest z drobnego żwiru, przestronne i słoneczne na całej powierzchni. Dopiero pod koniec plaży, gdzie kontynuuje kontynencie, można znaleźć trochę cienia. Poza naturalnym odcieniu, w tej części znajdują się restauracje wspomnieć których tarasy w cieniu. Z tym, co strona obejrzysz, Złoty Róg oczaruje swoim pięknem. Ciesz się kilka zdjęć, które przywiązujemy, a także filmy zapisane na tej plaży.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala