Paklina FKK plaża nudystów Bol, Chorwacja

# Paklina FKK plaża nudystów Bol, Chorwacja

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na południowej części wyspy, w pobliżu wielu najpiękniejsza chorwacka plaża Zlatni rat w miejscowości Bol jest jednym z najbardziej znanych nudystów FKK plaża, Paklina. Na plaży znajduje się na zachodnim krańcu słynnego Złotego Rogu. Główną część plaży jest kamienista i długości około 200 metrów, jeśli szukasz więcej prywatności, dalej pieszo na zachód, gdzie można znaleźć piękne piaszczyste i kamieniste zatoczki. Ponieważ dużo wiatru, Bol słynie z windsurfingu, ale jeśli kochasz surfowania, jest to idealne miejsce dla ciebie. Większość obiektów znajdują się w lesie powyżej plaży Zlatni Rat około 10 minut spacerem od plaży Paklina. W tle znajduje się las sosnowy, który zapewnia cień dla wszystkich. Paklina jest naprawdę jeden z najpiękniejszych plaż naturystycznych w tej części Dalmacji.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala