Plaża Banje - najlepsza plaża w Dubrowniku

# Plaża Banje - najlepsza plaża w Dubrowniku

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Dubrovnik
30.08.2017. 15:36 dodajeIvan

Plaża Banje jest najbardziej znaną i popularną plażą w Dubrowniku. Jest to główna miejska plaża i znajduje się na Ploče, po wschodniej stronie murów miejskich.
Plaża stała się wizytówką miasta, dlatego właśnie ją opisaliśmy i umieściliśmy w tej kategorii. Jest to z pewnością jeden z zabytków Dubrownika.Jest to żwirowa plaża podzielona na dwie części - jak Dubrownik lubi żartować - plaża ma "część dla bogatych i część dla ubogich". Mianowicie, jedna część plaży jest bezpłatna i nie ma leżaków i parasoli słonecznych, natomiast dostęp do drugiej części plaży jest dozwolony tylko przy wypożyczeniu leżaków.

Treści na plażyNad plażą znajduje się bar koktajlowy, w którym można wypić doskonały koktajl i inne orzeźwiające napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Ponieważ plaża znajduje się bardzo blisko Starego Miasta, pomiędzy hotelami Excelsior i Lazaret w Dubrowniku, roztacza się piękny widok w każdym kierunku. Bezpośrednio z plaży można oglądać stare mury miejskie, może patrzeć na hotele lub odpocząć, patrząc na otwarte morze, które przerywa małą wyspę z przodu.Plaża Banje jest żwirowa i bogata w różnorodne udogodnienia. Na plaży i przy plaży masz zaplecze gastronomiczne. W szczególności chcemy wyróżnić restauracje, które oferują między innymi dania i prawdziwe specjały Dubrownika, i jest kawiarnia, w której można odpocząć i odcień od silnego słońca z białymi ławkami lub oddzielonymi separa. Na plaży znajdują się prysznice, garderoba, leżaki i parasole, które są wynajmowane. Oprócz słońca i morza na tej plaży w Dubrowniku można uprawiać sporty wodne, takie jak skutery wodne, paralotniarstwo, wodotryski, banany i podobne atrakcje.

Nocne życie w pobliżu plażyOpuszczając słońce, plaża wypełniona jest gośćmi, którzy szukają nocnej rozrywki. W pobliżu plaży masz wystarczająco dużo miejsca na wieczorne wyjścia i dobrą muzykę. Plaża Banje zamienia się w najbardziej pożądane miejsce na wieczorne wyjścia. Młodzi ludzie cieszą się dobrym towarzystwem, muzyką i orzeźwiającym napojem.

Obiekty w pobliżu: Taverna Taverna Rustica restauracja (100 m), restauracja Banje Beach i Night Club (50 m), Lazareti (50 m), restauracja Komarda (50 m)

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala