Copacabana Beach Dubrovnik

# Copacabana Beach Dubrovnik

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża Copacabana w Dubrowniku jest prawdopodobnie najbardziej znaną plażą w mieście. Znajduje się w pobliżu kempingu Solitudo, ale jest odwiedzany przez gości z całego miasta. Ta plaża jest piękna, wykonana ze żwiru, z pięknym widokiem na główny port Dubrownika. Nie dziw się, że w sezonie letnim każdego dnia zobaczysz wspaniałe rejsy przez ocean, które prowadzą gości z całego świata. Dubrownik słynie z tego, az tej plaży masz najlepszy widok na ruch przez port. Plaża jest luksusowo wyposażona we wszystkie towarzyszące jej treści. Są tu kawiarnie i bary, restauracje, place zabaw dla dzieci i parki wodne. Po prostu, na tej plaży masz wszystko. Przyjdź i ciesz się, dopilnujemy, aby Twoje wakacje były w jak najlepszym nastroju.Natwy: bar na plaży Copacabana 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala