Plaże Mandre wyspa Pag Chorwacja

# Plaże Mandre wyspa Pag Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Mandre (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Mandre to osada, która ma około 400 stałych mieszkańców w gminie Kolan na zachodnim wybrzeżu wyspy Pag. Ze wszystkich części tego miejsca roztacza się zapierający dech w piersiach widok na wyspy Silba i Olib, a także Maun i Škrda, które obfitują w zatoczki i piękne plaże. Mieszkańcy tego miejsca tradycyjnie zajmowali się rybołówstwem i hodowlą owiec, aw ostatnich latach coraz częściej zwracają się do turystyki. Dzisiaj Mandre jest prawdziwym ośrodkiem turystycznym, który łączy tradycyjny styl życia i wysokiej jakości zakwaterowanie i stał się jednym z ulubionych miejsc turystycznych dla turystyki rodzinnej gości krajowych i zagranicznych. Plaże w Mandre są w większości mniejsze z drobnym żwirem, odpowiednie dla dzieci i rodzin.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala