Pine Beach - Pine Beach Pakoštane

# Pine Beach - Pine Beach Pakoštane

Sjeverna dalmacija

Pakoštane

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Pine Beach znajduje się w pobliżu Pine Beach Pakostane Resort i jest ulubionym miejscem dla wszystkich gości ośrodka, a także innych gości, a także gospodarzy dla ich piękna i różnorodności. Centrum tej plaży jest mała piaszczysta zatoka, która jest całkowicie naturalna i jest prawdziwą atrakcją. Wokół piaszczystej zatoki znajduje się głównie skalisty teren, części i kamyczki, a wszystko to w sosnowym lesie, który dociera do morza i zapewnia cień dla wszystkich gości. Plaża jest bogata w obiekty sportowe, dzięki czemu można cieszyć się nurkowaniem, żaglówkami, windsurfingiem, kajakiem, parkiem wodnym, koszykówką, siatkówką plażową lub strzelaniem z celów i strzał w ogrodzonym terenie. W lecie są też prezenterzy i animatorzy, którzy mają program dla dzieci i dorosłych. Możesz pracować z zajęciami aerobowymi w morzu i poza nim. Ośrodek Pine Beach został całkowicie odnowiony i jest następcą byłego kurortu Club Med. Specjalnie dla właścicieli zwierząt domowych będzie to, że jedna część plaży jest przeznaczona tylko dla nich.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala