Najpiękniejsze plaże na wyspie Pašman Chorwacja

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Pašman Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Pašman (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Państwu listę najpiękniejszych plaż na wyspie Pasman z dużą liczbą zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na Pašman ułożone według urody


Plaża naturystów Sovinje znajduje się w tym samym obozie, zaledwie 2 km od turystycznej i rybackiej wioski Tkon, w otoczeniu lasów sosnowych i gajów oliwnych. Plaża jest piaszczysta i dobrze ukryta. Camping Sovinje to niewielki obóz, o pojemności do 200 osób, oferujący połączenie wody i energii elektrycznej, węzły sanitarne, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, tenis stołowy, koszykówkę. W obozie można wypożyczyć rowery lub zorganizować wycieczki do parków narodowych Kornati, Plitvice i Krka.

FKK Sovinje

Wszystkie plaże na północnej stronie wyspy są piaszczyste. Tkon może pochwalić się 6 pobliskimi zatoczkami, oczywiście tworząc naturalne plaże nadające się do pływania i spędzania czasu nad morzem. Plaże znajdują się w odległości 3 kilometrów wzdłuż wybrzeża, w szczególności plaże Vruljica, South i plaże Ugrinić, Mrviška i Brist

Plaže Tkon

Ta plaża szczyci się drobnym piaskiem otoczonym płytkami. Po jednej stronie znajdują się korty tenisowe i boiska do siatkówki. Dlatego plaża ma wiele rozrywek dla dorosłych, a także wiele zajęć dla dzieci. Morze jest dostępne, niezbyt głęboko w wodzie. Jest to świetne miejsce do nauki pływania lub nurkowania na okonie. Oprócz kortów tenisowych i boiska do siatkówki, tuż obok plaży znajduje się kręgielnia, dlatego warto sprawdzić, jak to działa. Dziewicza wioska na wyspie Pašman, która w zimie ma około 350 stałych mieszkańców, latem jest znacznie większa z powodu licznych turystów.

Plaž neviđane Pašman

Plaża Martinovac - W małej zatoczce niedaleko Zdrelac znajduje się plaża Matlovac. Wyspa Pašman ma wiele bardzo interesujących i niedrogich plaż. Jednak z tej okazji zaprezentujemy plażę Matlovac. Plaża znajduje się w miejscowości Ždrelac i jest otoczona przez zaplecze gastronomiczne. Jeśli masz orzeźwiający wybór, masz kilka kawiarni, a także restauracje z pysznymi specjałami.

Plaža Martinovac

Mrljane to wieś na wyspie Pašman, która ma około 250 stałych mieszkańców, którzy łączą regularną linię promową z Biogradem. Plaże są piękne z morzem i linią brzegową. Główna plaża jest wykonana z drobnego piasku, a krawędzie są betonowane i zdobione do opalania się pod słońcem. W pobliżu plaży znajduje się restauracja, a także wiele lokalnych apartamentów.

Mrljane Pašman

Główną lokalną plażą w Kraj, na wyspie Pašman jest plaża Tratica. Jest to jedna z najpiękniejszych plaż na wyspie, idealna na cieszenie się słońcem przez cały dzień lub w cieniu pobliskich kawiarni. Jeśli jesteś z dziećmi, pamiętaj, aby traktować je z lodami, które są również dostępne. Plaża zbudowana jest z połączenia betonu i drobnego piasku. Morze jest płytkie i idealne dla wszystkich grup wiekowych lub zabawy na płytkich wodach.

Plaža Tratica Kraj Pašman

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala