Najpiękniejsze plaże na wyspie Rab Chorwacja

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Rab Chorwacja

Kvarner

Rab (otok Rab)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Rab z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na wyspie Rab ułożone według urody


Paradise Beach w Lopar to najsłynniejsza i najpiękniejsza plaża na wyspie Rab i jedna z najbardziej znanych plaż na wybrzeżu Adriatyku. Plaża znana jest z wielkości (około 2 km długości), piaszczystego dna i bardzo płytkiej, która pomaga ogrzać temperaturę morza, która jest średnio o kilka stopni wyższa niż na innych plażach. Ze względu na duże piaszczyste plaże na plaży, bardzo popularna jest gra w siatkówkę na plaży, której plaż nie brakuje. Poza zajęciami sportowymi istnieje duża liczba placówek gastronomicznych pracujących w lecie i udogodnienia do korzystania z plaży. Plaża jest popularna wśród CNN wśród 100 najlepszych plaż na świecie.

Rajska plaža Lopar Rab

Plaża Pudarica to piaszczysta plaża i pierwsza plaża, którą można złapać, jeśli pochodzisz z promu z portu Mišjak i jest jedną z najpiękniejszych na wyspie Rab. Plaża prowadzi na plażę, dzięki czemu można do niej dojechać samochodem. Na plaży znajduje się popularny klub nocny Santos. Plaża znajduje się zaledwie 200 metrów od wysepki Dolin, z których większość nie stanowi problemu do pokonania, a więc cieszyć się pięknem niezamieszkanej wysepki.

Plaža Pudaric Rab

Plaża Stolac Rab - W Lopar nad Rabem znajdują się 3 plaże nudystów, Sahara, Ciganka i Stolac. Plaża Stolac znajduje się obok wysepki Stolac, która znajduje się blisko brzegu, a do płytkiej plaży można dojść pieszo. Plaża jest ukryta wśród skał, zapewniając prywatność, a ziemia jest piaszczysta i kamienista. Do plaży można dojść tylko pieszo przez las lub łódź. Na plaży nie ma żadnych treści.Sahara Beach znajduje się w Lopar, na wyspie Rab, w pobliżu jednej z najlepszych plaż w Chorwacji - Paradise Plaże. Sahara to plaża dla nudystów FKK i jest całkowicie piaszczysta. W tle plaży znajduje się las sosnowy, który nadaje plażom wyjątkowe wrażenia i zapewnia cień dla gości, którzy chcą ukryć się przed słońcem. Na plaży nie ma plaży, więc musisz wziąć to wszystko ze sobą.Plaża Livačina znajduje się we wschodniej części wyspy Rab, w Loparze. W pobliżu plaży Livačina, kilkaset metrów na zachód, znajduje się jedna z najbardziej znanych plaż na Adriatyku, Rajska plaża. Plaża Livačina jest nieco mniejsza od plaży Paradise, ale jest dość podobna i dozwolone jest pływanie z psami na węgorzach.Plaża Kozica znajduje się u podnóża altanki między Supetar Draga i Lopar. Plaża jest żwirkowa i znajduje się wśród nisko położonej roślinności. Plaża nie jest łatwo dostępna, można popłynąć łodzią lub zejść do niej, jeśli zjedziesz z drogi na nierównym terenie i na dużym zboczu, ale jest to także świetna zaleta na plaży, ponieważ lato nie jest zbyt zatłoczone, co jest wyzwaniem dla tych odważnych.

Plaža Kozarica Rab

Plaża Suha Punta Bay znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy Rab, w turystycznym kurorcie Suha Punta, w pobliżu miejscowości Kampor, gdzie znajduje się plaża Mel. Dla tej części wyspy słusznie jest to jedna z najpiękniejszych na wyspie Rab. Zalesiony półwysep z krystalicznie czystą wodą i pięknymi żwirowymi zatokami jest idealnym miejscem dla każdego, kto chce uciec z większych miast i tłumów. Półwysep jest idealnym miejscem dla wszystkich rowerzystów ze względu na dużą liczbę tras biegnących przez las.

Plaža Suha Punta

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala