Plava Laguna Beach Krknjaši Veli Drvenik

# Plava Laguna Beach Krknjaši Veli Drvenik

Srednja dalmacija

Drvenik Veli (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża Krknjaši - Plava Laguna, znajduje się na wyspie Drvenik Veli. Jest bardzo popularny zarówno dla gości sąsiednich apartamentów, jak i dla żeglarzy. Znajduje się w doskonałej lokalizacji, ma czyste morze pięknych kolorów z odpowiednią głębokością do kotwiczenia i pływania z łodzi. Morze jest ciepłe, wyjątkowo czyste i bardzo ciche. Plaża składa się z większych głazów, jest przestronna i różnorodna. Jedna część plaży jest w naturalnym cieniu, podczas gdy w innych miejscach jest słonecznie przez cały dzień. Jednak słońce nie musi się tu zbytnio martwić, ponieważ w tle jest zadbane drzewo, które można ukryć. Obiekty gastronomiczne podążają za plażą i zachwycą każdego gościa swoją ofertą. Oprócz orzeźwiających napojów oferta dań jest znakomita i różnorodna. Każdy znajdzie coś dla siebie W pobliżu: Konoba Krknjaši, Blue Lagoon Island Drvenik Veli, wyspa Krknjaš Mali, Restauracja Mali Škava - Blue Lagoon - Krknjaši

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala