Plaża i obóz Oaza Mira Drage

# Plaża i obóz Oaza Mira Drage

Sjeverna dalmacija

Drage

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża Oasis of Peace znajduje się w Drage w pięknej zatoce, w większości jest kamienista, a część plaży jest skalista i kamienista. Plaża znajduje się obok obozu Oasis of Peace. Plaża prowadzi od plaży do samej plaży, a do centrum jest 10 minut spacerem na promenadzie. Plaża obfituje w sosny, a cień jest zabezpieczony dla wszystkich gości. Zalecenie: Plaża Dolaška Draga. W obrębie obozu znajduje się plaża dla naturystów.Camp Oaza MiraObóz jest bardzo ładny z dużymi działkami położonymi na małym półwyspie wśród drzew sosnowych, co jest jego największym bogactwem. W obozie jest dość głęboka kałuża. Łazienki są zawsze czyste. Plaża jest czysta z prysznicami. Personel obozu jest bardzo miły i przyjazny, obóz jest schludny i czysty. Ceny w obozie są średnie lub wysokie, szczególnie w sezonie.

Zalecenie: Plaża Dolaška Draga.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala